Blog

Ceneo – czy się opłaca?

Integracja sklepu z porównywarką, wstawianie ofert, aktualizacja produktów, koszty CPC, bidowanie ofert. To tylko część działań, które musi wykonać sprzedawca, żeby zaistnieć na porównywarce Ceneo. Potrzeba na to czasu, ale

Czytaj więcej »

Jak sprzedawać na Ceneo?

Porównywarki cenowe są idealnym miejscem do ściągnięcia dodatkowego ruchu do sklepu internetowego. W takich miejscach nasza oferta “spotka” miliony potencjalnych klientów, zatem warto wykorzystać ich potencjał szczególnie, że prowizje są

Czytaj więcej »

Case study z elektromag.pl

Sklep internetowy elektromag.pl należy do jednego z największych sklepów internetowych w branży oświetleniowej. W roku 2017 sklep stał się własnością Grodno S.A. – jednej z największych hurtowni elektroinstalacyjnych w Polsce. Sklep zgodnie z ideą Właścicieli promuje polskie marki. W ofercie znajdują się lampy wewnętrzne, ogrodowe a także osprzęt elektroinstalacyjny i źródła światła.

Read More

Jak zwiększyć sprzedaż na CENEO – case study Centeo – Media Markt

Specyfikę usługi CENTEO najlepiej zobrazować na podstawie „studium przypadku”. W jakim sposób zdiagnozowaliśmy wyzwania naszego klienta? Jakie wdrożyliśmy działania? Czy narzędzie Centeo spełniło wymogi tak dużej firmy jak Media Markt? Jak nasz klient recenzuje współpracę? Przekonajcie się jak Centeo może wspierać rozwój sprzedaży na Ceneo.

Read More

Studium przypadku – 4-krotny wzrost sprzedaży w 6 miesięcy i ROAS z kampanii Ceneo na poziomie 2100%!

Klient:
https://erpixkarcher24.pl/

Sklep sprzedaje maszyny i urządzenia niemieckiej firmy KARCHER. W ofercie sklepu znajduje się zarówno sprzęt czyszczący przeznaczony do użytku domowego, jak i do profesjonalnych zastosowań. Dostępne są m.in. myjki ciśnieniowe gwarantujące bezwysiłkowe usuwanie zabrudzeń, szeroki wybór odkurzaczy charakteryzujących się wysoką siłą ssącą, a także parownic, dzięki którym ubrania będą zawsze idealnie wyprasowane. Ponadto sklep internetowy oferuje praktyczne myjki do okien, wydajne zamiatarki i szorowarki oraz bogaty asortyment produktów przeznaczonych do prac w ogrodzie.
Współpracę z Klientem rozpoczęliśmy pod koniec maja 2021.

Read More

Zwiększ sprzedaż na Ceneo!

Płać za efekty. Z nami oszczędzisz czas i zwiększysz efektywność swoich działań.
Zapewniamy pełne wsparcie wdrożenia i kompletną obsługę kampanii na Ceneo!

Sprawdź - nic nie ryzykujesz!

Szybkie pytanie, szybka odpowiedź, szybki kontakt.

+48 22 122 82 81 (w sprawach sprzedażowych)